Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci egyetemisták! A...

Miskolci egyetemisták! A önköltésges képzést lehet fizetni, úgy hogyha duális képzésre járok? És oda mindenkit felvesznek, vagy milyen feltételeknek kell megfeleni?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni a Miskolci Egyetem Gazdaság tudomény karára, azon belül a keresskedelem marketing és a gazdálkodás menedzsment szak érdekel és szeretnék tovább tanulni ellátás mendzsment mesteren. Viszont ahogy néztem a korábbi évek ponthatárait, mindig 400 pont volt, esélytelen, hogy bekerüljek államilag finnaszírozottra, de a családom meg nem teheti meg, hogy finnanszírozza képzést. És ezeken a szakokon mennyire erős a matek? Még a jogi képzésen gondolkozom, mivel a matekom nem volt erős, de okj-s szakmán meg jól tudtam számolni.

2022. jan. 10. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!