Nem baj, ha kések?

Figyelt kérdés
Óbudai Egyetemen lesz nyílt nap február 4-én, 10 órától. Szeretnék elmenni rá, de messze lakom, és csak egy kb. 40 perces késéssel érnék oda. Ilyenkor még beengednek? Vagy időben kell odaérni? Nem voltam egyszer sem nyílt napon, és nem tudom, hogy működik ez... :D

2022. jan. 16. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Nem, nem lesz már értelme oda érned. A nyílt nap általában 1-2 órás szokott lenni.

Kb. a feléről lemaradsz.


Azt, hogy beengedik az egyénfüggő.

Inkább menj korábban, akkor is, ha 2 órát kell várnod rá, vagy kérj egyedi nyílt napot, csak neked.

2022. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10:00-14:00 elvileg. De akkor inkább megyek korábban. Köszi!
2022. jan. 16. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Az első remélem csak poénkodik. A nyílt napok nem csak 1-2 órásak szoktak lenni. Egyedi nyílt nap kérése, micsoda? :D


Szokott lenni előre meghirdetett program. A dékán köszöntőjéről vagy valami hasonló első körről lemaradsz, de attól még odamehetsz, egész nap szoktak ki-be járkálni az emberek.

2022. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
3# most a covid miatt csak előre bejelentkezéssel lehet, és így van az, hogy 1-2 órás az egész egy-egy embernek. Nem lehet egész nap ott tölteni. Igaza van az elsőnek.
2022. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!