Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem a legjobb, ha...

Melyik egyetem a legjobb, ha programtervező informatikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy bárhova felvennének. Az ELTE-ről azt hallottam, hogy nagyon sok a matek, amit későbbiekben a szakmám folyamán nem igen fogok használni.

Melyik egyetem oktatja a "leghasznosabban" ezt a szakot?

A többi informatikai szak közül melyik áll a legközelebb a progtervezőhöz?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2022. jan. 18. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Valamelyik külföldi. A magyar képzések között nincs akkora különbség, akármennyire is ezt a képet akarják festeni az egyetemek.
2022. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha a matekot el akarod kerülni, akkor jobb, ha inkább távol tartod magadat ettől a pályától. Annyi remek szakma van még: villanyszerelő, kőműves, asztalos például. Nem kell mindenkinek informatikusnak mennie.
2022. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Magyarországi egyetemeken elavult a képzés.

Szívatásból meg van bőven. Nem ajánlom!


Nézz utána a tematikáknak, tanterveknek (keretrendszer, rendszerszemlélet miatt) külföldi nevesebb egyetemeken, aztán mehet az önképzés.

Eleve ez egy olyan szakma, ahol a találékonyság, precizitás, kutatás alapvető fontosságú.

2022. jan. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elte ik de ha még ennél is jobbat akarsz ott a BME VIK mérnökinfó kepzese
2022. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!