Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem Informatikai...

Debreceni Egyetem Informatikai Karról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék menni a DE-IK programtervező informatikus szakra. Valaki esetleg aki ott van/volt tudna mesélni hogy milyen, mennyire nehéz? Láttam már ezzel kapcsolatban kérdéseket itt a gyakorin, de azok nem most voltak. Szóval így frissen jó lenne tudni hogy mire számítsak.

2021. aug. 23. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Én mi-n vagyok és nem pti-n, a miénk is elég nehéz, de még így is azt mondjuk, hogy szerencse, hogy nem ott vagyunk. Több ismerősöm van ott, egyik szerint sem a legkönnyebb.

De van aki szerint úgy is könnyű lesz, mert valahogy teljesíthető. Gyakorlás és tudás kérdése az egész. Ha tudsz magolni, puskázni és van bőven tudásod és még több szerencséd, akkor csúszás nélkül is simán hozható.

Amúgy ne a rémhírekből ítélj. Mindíg lesz olyan aki sokat drámázik, de olyan is aki szerint meg nagyon könnyű a tárgy. Majd ha oda kerülsz látod magadnak.

A markmyprofessor oldalt ajánlom, hogy nézegesd meg a tanárokat, hogy kinél mi a követelmény vagy mi a mániája, felsőbb évesekkel is jó jóban lenni ilyen téren, mert tudnak hasznosat mondani.

De ott is van aki azt mondja egyik tanárra, hogy kerüld el, másik meg azt, hogy a legjobb tanár.

Én is voltam már 2 szer úgy tanárnál, hogy minden évben más volt a véleményem, mert más volt a tanár hozzáállása is.

Sok sikert amúgy

2021. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
PTI még viszonylag tűrhető, a többi szak nagyon gyenge ott.
2021. aug. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
:O
2022. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!