Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asperger szidromával felveszne...

Asperger szidromával felvesznek az orvosira?

Figyelt kérdés
Sziasztok! jövöre érettségizek és az orvosira szeretnék járni. Azonban a sulis éveim alatt a tanáraimnak feltünt, hogy elég furcsán viselkedek. Az osztályfönököm kérésére orvoshoz fordultam, aki megállapította, hogy asperger szindromám van. Nagyon aggódok, hogy a betegségem miatt nem fognak felvenni az orvosira. Nem tudtok véletlenül valamit arról, hogy engedélyezik e az orvosin az enyhe autizmussal élö diákok felvételét?

2022. jan. 19. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nettó hülyeség.

A tanár/tanító/óvodapedagógus szak előtt kell pszichológiai alkalmassági, az orvosi előtt meg valamiért pont nem.

Én is orvostanhallgató vagyok amúgy és van autista évfolyamtársam, nem kizáró ok egyáltalán, és amúgy is itt kb. senkit nem érdekel semmiféle mentális betegséged/fizikai fogyatékod, amíg teljesíted a követelményeket és nem vagy közveszélyes. 🙂

2022. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Az első kettő válaszoló szerintem is egy idióta barom. Azt sem tudják mi az autizmus, de ugatni azt tudnak. Ki nem állhatom az ilyeneket. Nyugodtan lehet egy autista is orvos vagy bármi más, ami akar.
2022. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!