Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik olyan hogy valaki nem...

Létezik olyan hogy valaki nem tud gyakorlati helyre elhelyezkedni vagy nehez talál és ez miatt nem tudja befejezni az alapképzést (BSc) vagy éveket csúszik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 23:48
A kérdező szavazást indított:
igen, előfordul
nem, nem fordulhat elő, az iskola végső esetben segít
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Életrevalónak kell lenni és menni utána, mert senki nem fogja megtenni helyetted. Igen, van, aki várja a sült galambot, és soha nem jön el.
2022. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Legfeljebb nem akarja eléggé. Én nem vagyok híve annak, hogy hibáztassak valakit, akinek nem jönnek össze a dolgok, de a tapasztalat azt mutatja, hogy aki így jár, az:

-beadta a jelentkezését egy helyre és addig semmit sem lépett, amíg onnan várta a választ

-jelentkezett 10 helyre és ennyi volt a nagy álláskeresés

-behisztizett, mert nem olyan munkakört ajánlottak neki arra a nyamvadt 3 hónapra, amit ő kitalált magának

-behisztizzett, mert nem kapott fizetést vagy nem annyit, mint szeretett volna

-előtte egy hónappal jutott eszébe, hogy keresni kellene

-felvették valahova, de elszarta az egészet a késéseivel és a rendszertelen bejárásával

-azt hitte, hogy majd őt keresik a két szép szemére és nem is ment utána a munkának, mert "nehogymár neki kelljen"

2022. jan. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Igenis van olyan , hogy az ember egyszerűen nem talál munkát...nem lehet örökké várni
2022. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ja , gyakorlati hely, az más. Elvileg örülniük kellene neked, mert ingyenmunka
2022. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az 1eshez csatlakozom

nekem vendéglátó helyet kellett keresnem covid közepén ahol gyakornokot fogadnak. nem volt egyszerű, több mint 20 helyről utasítottak el de nem adtam fel, tényleg mindent megtettem. végül egy tanárom segített de nem magától, ahnem szóltam hogy mi a heyzet és úgy próbált

sok évfolyamtársam (kb 70%) csúszott mert ahogy előttem is írják, csak várták a sült galambot és nem jött

2022. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!