Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Vendéglátásból a...

Mit tegyek? Vendéglátásból a tánc felé lehetséges?

Figyelt kérdés
Annyira nem tudtam 8. év végén milyen suliba menjek, így beíratkoztam egy vendéglátós iskolába. Szerettem ott lenni, de éreztem hogy nem ez az én utam. Letettem az érettségit és most turizmus vendéglátás szakon vagyok az egyetemen. Nagyon tetszik és szeretném is csinálni, de időközben rájöttem hogy a tánc az én szenvedélyem és azzal szeretnék foglalkozni. Na mármost elég nagy ugrás vendéglátásból beleugrani a tánc világába. Akármilyen képzést nézek igénylik a szakmai érettségit vagyis a művészeti középiskolás végzést ilyenem meg ugye nincs. Ez esetben mit javasolnátok? Főleg a társastánc érdekel. Van valami ötletetek vagy már engedjen el ezt az egész tánc dolgot?

2022. jan. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el táncolni hobbiként. Nem kell lemondani arról, amit csinálni szeretsz, max nem ebből fogsz élni.
2022. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tánc már csak hobbi lesz. Ez azon kevés irányok egyike, amit kiskorban kell elkezdeni, ha komolyan akarsz vele foglalkozni. Amire még lehetőséged van, azok ilyen Zumba edző, vagy tánciskolai oktató dolgok, de versenytánc vagy show és musical stb. már nem nagyon lesz belőle. De azért sok sikert!
2022. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem társastánc, de még talán járható út. Ha még csak 22-23 vagy, nagyon gyorsan kezdj el egy színházi táncos okj-t. Közben járj el castingokra, tömegezz, ha jó vagy és kitartó, fel fognak rád figyelni. Viszont ahogy az előttem írók is "mondták" más lehetőség már nem nagyon van. A tánciskolák mindig tárt karokkal fognak várni, de ez már inkább hobbi lesz.


Ha elfogadsz még egy tanácsot, fejezd be rendesen az egyetemet, egy közgazdász végzettséggel bármikor sokkal több esélyed lesz a normális életre, mint a művészetben.


üdv,

Egy művészetből a turizmusba kiugrott srác

2022. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, annyit hozzátennék azért, hogy sok dologra tévhit a gyerekkor, vagy soha az életben. Én ismerek személyesen olyat, aki 25 évesen ment az artistaképzőbe és most artista. Neked sem késő még lenyújtani a spárgáid, vagy valamilyen oktatóként hobbi táncot tanítani, de arra nem fogadnék, hogy társastánc vb-t fogsz nyerni.
2022. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok: én sem a kedved szerettem volna elvenni, nekem is van ismerősöm aki 40+ végeztt színész II okj-t és azóta már színésznőként dolgozik. Ha tehetséges és alázatos vagy, mindig lesz pálya, csak sokkal nehezebb elindulni rajta.


A gond a pénz. Ezért tanácsolom, hogy mindenképp fejezd be az egyetemet, hogy valami papír legyen a kezedben. Sok sikert!

2022. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy kezdj el a suli mellett járni táncolni egy táncstúdióba/tánciskolába. Ott majd a tanárok megmondják, hogy van-e benned potenciál, milyen úton tudnál foglalkozni a tánccal, ők gondolom jobban képben vannak a szakmai lehetőségekkel
2022. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!