Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlotok nekem kérlek tánckur...

Sansastarkk kérdése:

Ajánlotok nekem kérlek tánckurzusokat kezdő szinten? :)(Szeptembertől indulót)

Figyelt kérdés

Nagy álmom hogy megtanulhassak táncolni. Imádom a zenét és szeptembertől szeretnék sportosabban is élni.(A nyaram eléggé be van már táblázva) Vannak félelmeim, mert kéttannyelvű gimnáziumba járok, így tanulnivaló az akad majd bőven, szabadidő kevésbé...de szelektálni fogok a tantárgyaim között, így remélem elboldogulok.

Eddigi életem folyamán 3 évig zumbáztam és néptancoltam a suliban...Nem sokat konyítok a dologhoz.

Ami nagyon tetszik az a társastánc, színpadi tánc, balett, modern tánc.

Legalább heti 2-3 de akár még 4 alkalommal is szívesen járnék, délutánonként.

Dunavarsányon lakok így helyszín szempontjából Taksony, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Soroksár, Pesterzsébet, Csepel lenne a legoptimálisabb, de ezekhez közel eső települést is írhattok.

Tényleg úgy érzem, hogy ez iránt el tudnék köteleződni, noha már nem vagyok olyan nagyon fiatal hozzá.

Nagyon köszönöm, már ha csak egy pillantást is vetsz erre a hozzászólásra!


17 L



2021. júl. 29. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!