Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi volt a legrövidebb idő,...

Mi volt a legrövidebb idő, amivel vizsgára tanultatok és átcsúsztatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

max 4 nap, de abból csak pár óra volt az érdemi tanulás


5 lett

2022. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
24 óra
2022. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem semmi, én már akkor csak pánikolok 😅
2022. jan. 22. 23:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél nap, ötöst kaptam. (Nyilván ez egy köztudottan könnyű tárgyból történt, az igazán nehezekre simán tanultam egy hetet.)
2022. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2 órát tanultam, 5-ös lett. Jó volt a jegyzet, pont azokat kérdezték.


Záróvizsgára 4 napot készültem, az is 4 és 5 lett, két mocsokjó tételt húztam.

2022. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában a sors szokta úgy hozni, hogy valami nem sikerül elsőre és így borul az előre kigondolt perfekt "menetrendem". Az egyetlen tárgyam amire nem nagyon voltam hajlandó tanulni, az jog - és állambölcselet 1-2 voltak, a második szemeszterben a vizsga előtti éjszaka elolvastam 1x a jegyzetet, szerencsére kihúztam egy olyan tételt, amiből más tárgyakból volt tudásom, így összeollóztam meg összehazudtam a tételt. Tanár nyilván érezte, hogy közöm nincs az anyaghoz, de jófej volt és egy közepessel elváltak útjaink.
2022. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Legrövidebb ráfordított idő: 13 óra viszont ez nem közvetlenül vizsga előtt történt, hanem 7-10 nappal előtte. 5-ös lett. (6kr.)

Volt olyan, amelyikre teljesen 0-ról 3 nappal előtte kezdtem tanulni. A harmadik napon nem tanultam semmit. A kettesért mentem, de 4-est kaptam. (Csak mondom, hogy ez is egy 6 kredites, eléggé komoly tárgy)

Komolytalan 2 kredites tárgyra még gólya koromban úgy rástresszeltem, hogy kettő teljes napot rászántam a megtanulasára. 100% lett, elkönyveltek nagyon jónak és megkértek, hogy később tartsam én a gyakot belőle.


Olyan még nem volt, hogy csak épphogy csúsztam át. De nagyon rosszindulatú vizsgáztatóval sem találkoztam.

2022. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a válaszokból erőt gyűjteni, mert persze, 1-2 óra tanulással is meglehet az 5, de 3 hét megfeszített tanulás után is meg lehet bukni.
2022. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem első vizsgaidőszakom volt. Sejtbiosz 2.-ra 2es lett, 1x előtte lévő este átpörgettem az anyagot és megnéztem az 1. vizsgából a neccesebb anyagrészeket újra. Ment volna jobbra is, ha nem vagyok figyelmetlen. Anatómiából az ábrajegyzéket nagyon megtanultam, 2-3 nap többször nekiálltam és jegyzeteltem, magamon megkerestem, összefüggéseket találtam… Az anyagból pedig az 1-2 vizsga alapján a szelektáltam, azok alapján és megírt zh-k alapján volt egy kép a fejemben, hogy mikre kérdezhetnek rá, meg mivel C volt, visszaköszöntek már A és B kérdések is… Ezek alapján készültem 1 napot (csak az utolsóra, mert a zh és a korábbi vizsgákra 1-1 estét/ fél napot tanultam és azokat már csak pontosítani kellett). 3-assal meglett, de ez is jobb lehetett volna. Kórélettanra megnéztem a nehéz keverhető részét a kórtannak, volt sok lehetséges vizsgakérdésem is a felsőbbévesektől, a pót zh-k kérdési is még mindig a fejemben vannak…, ezekkel és 1 éjszakás tanulással meglett az 5-ös. Viszont erre tényleg többet készültem egész szorgalmi időszakban és szintén az A B vizsgákra… Mondjuk nekem szerencsém is volt szerintem és ne add fel, hajrá. És az utolsó vizsgalehetőség nekem csak segített, mert itt tudom, hogy már nincs több lehetőség és meg kell csinálni…
2022. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Többször is volt, hogy konkrétan 0 percet tanultam, és 5-ös lett. Persze az órakra bejártam, és figyeltem meg jegyzeteltem is.
2022. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!