Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy SSD-t, szeretném...

Vettem egy SSD-t, szeretném átcsúsztati rá a jelenlegi Windows-omat (meg az egész meghajtó tartalmát igazából az összes programmal). Ez lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sok programom van, és nem akarnám az összeset újratelepíteni, ha nem kell. Az lenne a jó, ha csak valahogy átmásolnám az egész meghajtót, és onnan boot-oltatnám valahogy, már ha ez fizikailag lehetséges.

2019. febr. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Windows klónozás néven találsz tutoriálokat a neten :)
2019. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl ezzel:


[link]

2019. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azaz, elkezdte lekopizni a merevlemez tartalmát, kérdés, hogy utána kell e a BIOS-ban turkálni, hogy honnan induljon a windows, illetve a korábbi merevlemezem tartalmát le tudom e majd törölni, miután leklónoztam, mert korábbi tapasztalataim szerint azt a partíciót, amin bármilyen működő windows van, igencsak nehézkes kitisztítani.
2019. febr. 14. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szívesebben raknék rá egy új Windowst, a rajta lévő cuccokat (nem a programokat) meg lementeni egy ideiglenes helyre
2019. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már lekopiztam a c meghajtómat az ssd-re, most mindkettőn rajta van a windows. Egyelőre azon szenvedek, hogy rájöjjek, hogy állítsam be a boot-ot az ssd-ről. Folyton a HDD-ről indul el a windows, bármit is próbálok.
2019. febr. 14. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
biosban lehet állítani a boot sorrendet
2019. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!