Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik nyelviskolát ajánlanád...

Melyik nyelviskolát ajánlanád angol tanuláshoz ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nyíregyházi Totált.
2022. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó szívvel egyiket sem, többnyire lehúzás mind. Egy nyelviskolának nem kell értenie a szakmához, a tanárt meg úgy cserélgetik mint más a zokniját, így könnyebb azokat is átverni, vagy kihasználni.


Céges tanfolyamokról hallottam, hogy a cégek csak akkor tudják elszámolni költségnek, ha nyelviskolával szerződnek. De hogy magánemberek miért nem közvetlenül egy magántanárt keresnek, és kihagyják a felesleges láncszemet, az egyszerűen nem fér a fejembe....

2022. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"az egyszerűen nem fér a fejembe..."

Én ezzel nem annyira dicsekednék, hogy nem értem, hogy az jobb, ha a cég fizeti a nyelvtanfolyamot, mint ha én fizetem...


"többnyire lehúzás mind"

Most többnyire, vagy mind?


"tanárt meg úgy cserélgetik mint más a zokniját"

Azon nyelviskolát alapul véve, amelyikben ismerős vagyok, ezek szerint te húsz-huszonöt évente cserélsz zoknit. Borzasztó elképzelni. :D

2022. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" az jobb, ha a cég fizeti a nyelvtanfolyamot, mint ha én fizetem..."


Magánemberként!!! Azaz abban az esetben, ha mindenképpen te fizeted. Értve olvasás ugyebár.

És a kérdés céges tanfolyamról szólt? Kontextus ugyebár.


"többnyire lehúzás mind

Most többnyire, vagy mind?"


Mind le szokott húzni az esetek többségében, tehát mindre elmondható hogy többnyire.


"Azon nyelviskolát alapul véve, amelyikben ismerős vagyok,"


Ha az a nyelviskola annyira jó, akkor írd meg a nevét. Ezzel a kérdezőnek segítesz, mert máris a KÉRDÉSRE válaszolsz, és nem kötekedni jársz ide, és mindenki boldogan görgethet tovább, még te is.

2022. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam egy nyelvvizsga-felkészítőn (talán 1-2 hónapos lehetett? már régen volt) Újpest-Központ környékén egy nyelviskolában, szerintem elég pocsék volt. A nevére sem emlékszem, pedig szerintem ismertebb volt, de nem mozgok nyelviskolák terén. Sok volt a csoportos feladat, és az odajárók nagy része szégyenlős volt, meg nem akart megnyilvánulni, segíteni a másiknak, ilyen kisiskolás szintjén. Én nem ajánlom a nyelviskolákat, szerintem csoportosan egyébként sem lehet jól tanulni, és ha már az ember amúgy is költ erre, akkor már egy jó magántanárnak jobb fizetni, aki csak rád fókuszál akkor. Magántanárt egyébként is könnyebb cserélgetni, mert mondjuk 10 alkalom után látod, hogy mennyire vagy vele hatékony, míg ha befizetsz egy csoportos nyelviskolának pl. 30 alkalomra, ott tanárt sem tudsz cserélni, és a pénzed is elvész.
2022. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha az a nyelviskola annyira jó, akkor írd meg a nevét. Ezzel a kérdezőnek segítesz, mert máris a KÉRDÉSRE válaszolsz, és nem kötekedni jársz ide"

Annak, hogy megmondom-e a nevét, semmi köze a tárgyalt kérdésekhez. Én meg a tárgyalt kérdéseket tárgyalom. :D De mivel a kérdező nem mozgatja füle botját sem arra, hogy mégis merrefelé, értelmetlennek is találnám az egy városbeli helyszínes intézmény elérhetőségét közölni.

Egy információcserés fórumon információcserével kapcsolatos megjegyzéseket kötekedésnek nevezni, az tiszta rosszindulat, az általános iskola negyedik osztályának szintjén (a hármas osztályzatok alatt, ha a negyedikesekről van szó).

2022. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

KÉRDÉS: Melyik nyelviskolát ajánlanád angol tanuláshoz ?


6.: Annak, hogy megmondom-e a nevét, semmi köze a tárgyalt kérdésekhez.



Akkor név nélkül akarod megválaszolni, hogy melyik nyelviskolát ajánlanád angol tanuláshoz?

2022. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!