Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Euró Nyelviskola?

Milyen az Euró Nyelviskola?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak az Euró Nyelviskola tanfolyamaival kapcsolatban? Elsősorban a francia nyelvű tanfolyamok érdekelnek, amik középfokú nyelvvizsgára készítenek fel.

2019. jún. 20. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nemeten voltam egy haladó 100 órás tanfolyamon.

Ha szeretsz sokat beszélni akkor ez nem a te helyed, ugyanis az en tanarombol kiindulvan nem beszeltunk túl sokat, ami szerintem tök cink, a nyelvtanulás egyik legfontosabb eleme a beszéd ,legyen az angol német vagy a te esetedben a francia nyelv! Száraz nyelvtan , és unalmas játékok ...ja és egy haladó szinten az egész óra magyarul volt.. Vicc kategória. Nyelvvizsgan is majd magyarul fogsz beszélni ,na persze! Összességében nincsenek jó emlékeim ezzel a nyelviskolaval , másrészről a szervezés is szar. Volt olyan mikor 30 percet dekkoltunk a terem előtt, mert eljelejtettek szólni,hogy nincs ma tanár.

Na igen. Nem ajánlom.

2019. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pankesztó válasza:
100%

Sziasztok! Én szeptemberben végeztem az Euro Nyelviskolában egy angol nyelvvizsga felkészítő kurzussal, ahol számomra minden a helyére került és 83%-os NYV-t tettem a origon.

Nekem nagyon jó volt a tanár,rengeteg nyelvvizsga specifikus feladat,interaktív csoportos foglalkozás.

Csak ajánlom ezek alapján és náluk kezdem a németet novemberben mert most lendületet kaptam. :)Remélem segítettem!

2019. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem pont ellenkező tapasztalataim vannak: Ugyancsak németre jártam, és magyarul tilos volt megszólalni! Még a szünetben is németül beszéltünk, ez volt a megszokás... Imádtam minden percét az ott töltött időnek, az ára meg... nevezhető jelképesnek.(70000 forint 100 óraért)

Melegen ajánlom!

2022. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!