Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz bekerülni egyetem...

Milyen nehéz bekerülni egyetemi kollégiumba Budapesten?

Figyelt kérdés
A Károli, Corvinus és az ELTE érdekelne. Miért mennyi pontot adnak? Minimális szociális ponttal, viszonylag jó érettségivel (tanulmányi ponthoz) mennyi az esélye, hogy felvesznek, ha kb. 130 km-re lakom a fővárostól?

2022. jan. 24. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló körülményekkel (kicsit közelebb, olyan 90 kilométerre lakok) azt a tanácsot kaptam, hogy felejtsem el.

Viszont ha minden igaz, elsősök mindenképp kapnak férőhelyet, csak második évben lehet kitesznek, ha ilyen kevés pontod van. Nem tapasztalat, csak hallottam, de érdemes lehet utánakérdezni.

2022. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőéves Corvinusosok kb 99%-os eséllyel kapnak helyet
2022. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!