Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem - földrajz vagy Tö...

Történelem - földrajz vagy Történelem - fizika tanáriszakról tudnátok véleményt írni akik oda járnak, vagy jártak?

Figyelt kérdés

Tanár szeretnék lenni, és ez a három tantárgy érdekel.

Melyik párosítást ajánljátok, a törit mindenképpen szeretném.



2022. jan. 26. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a föcivel jobb
2022. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
csakis fizika, mert arra nagy kereslet van, a föcire meg nincs
2022. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 11es,nalunk Föci tanárt keresnek pl, fizika több is van, de ez persze helyenként változó, én azt írtam le ami nálunk aktuális (#1)
2022. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fizikáról tudna valaki többet írni? Mennyire nehéz?
2022. jan. 26. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Ami ott aktuális, arra nem lehet alapozni, de fizika tanárra nagy szükség van és nagyon keresett.
2022. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kell szeretni ezt a szakmai területet ahhoz, hogy szorgalmasan és hitelesen és hatékonyan tudd oktatni ezt a témát, tantárgyat. A történelem az évszámok, és a hadi események által okozott lelki megterhelések miatt nehéz tantárgynak minősül, a fizika pedig a képletek miatt tűnhet kicsit bonyolultnak bizonyos személyek részére. De aki ezeket a tudományterületeket kedveli, annak nem nehéz egyik sem.
2022. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fizikával találsz a legkönnyebben helyett.
2022. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jav: helyet.
2022. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Töri-föci mindenképp. Elég hasonlóan tanulható mind2, nem kell hozzá olyan fokú tehetség, mint egy matekhoz, vagy fizikához. Szorgalom viszont mindegyikhez kell, ez tény.
2022. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!