Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakiskola, a szakközép,...

A szakiskola, a szakközép, illetve a gyenge gimnáziumot kellene inkább megcélozni?

Figyelt kérdés

Az írásbeli nem úgy sikerült, ahogy kellett volna, borzalmasan rossz lett. Pusztán 74 pontos lett. Ez nyilván az országos átlag alatt van sokkal. A vitt pontszámok maximumok, a versenyeredmények megvannak, illetve a bizonyítványok is kitűnök, dicséretekkel.


Ebben az esetben nyilván tény, hogy nem lenne ideális egy erősebb gimnázium, ezt ezen az oldalon is írták.


Ebben az esetben mit kellene megcélozni? Inkább a szakközép, szakiskola, max. gyenge gimi felé kellene hajolni?



2022. jan. 31. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad áll, mindenhol lehet tanulni és nem tanulni. Én szakközépbe jártam, tanulgattam végig és most az egyetemen teljesen jól elvagyok és megy.
2022. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom engem a város egyik top gimijébe vettek fel 68 ponttal úgy hogy az előzetes listán is benne voltam az első 30ba (13. Helyen) és még estek ki előlem nem tudom hányan akik mást jelölték meg első helyen. Szóval gondolom csak sajnáltatod magad ami még szánalmas
2022. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#2 bocsánat és a hozott pontjain messze voltak a maximumtól 0 verseny és azt hiszem egy két harmasom is volt talán angolból vagy matekból esetleg nyelvtan de már nem emlékszem annyira
2022. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Azért a 74 pont nem az átlag alatt van. Kitűnő jegyekkel simán felvesznek gimibe, bár valószínűleg nem a legerősebbe. Ha gimi akkor egy közepes, de ha van ötleted, hogy milyen szakmát szeretnél a szakközép is jó.
2022. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni,hogy melyik városban tanulnál tovább. Ilyen pontokkal egyik városban a legerősebb gimibe már bekerülnél, másik városban csak egy közepesbe.
2022. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4.

Épp az a baj. Gimnáziumba akar menni, majd jobb egyetemekre és nem akar most szakmát tanulni. De ilyen alacsony pontokkal nem lehet gimnáziumba menni. A városban csak erősebb gimnáziumok vannak, szóval az ki van zárva, maradtak a kevésbé erős iskolák.

2022. jan. 31. 21:02
 7/21 A kérdező kommentje:
Pécs.
2022. jan. 31. 21:03
 8/21 A kérdező kommentje:

Eddig ezek szerepeltek a tervek között, de ilyen pontszámmal kizárt:

-Janus Pannonius Gimnázium

-Leőwey Klára Gimnázium

-Nagy Lajos Gimnázium.

2022. jan. 31. 21:05
 9/21 anonim ***** válasza:
A kalkulátor szerint a Nagy Lajosba 2019 és 2020-ba felvettek volna. 2021-ről nincs adat.
2022. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9.

Ez milyen kalkulátor?

Ilyen rossz tanulmányi eredmények mellett van még valami esély vagy gyűjtő, ha nem veszik fel?

2022. jan. 31. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!