Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakiskola, a szakközép,...

A szakiskola, a szakközép, illetve a gyenge gimnáziumot kellene inkább megcélozni?

Figyelt kérdés

Az írásbeli nem úgy sikerült, ahogy kellett volna, borzalmasan rossz lett. Pusztán 74 pontos lett. Ez nyilván az országos átlag alatt van sokkal. A vitt pontszámok maximumok, a versenyeredmények megvannak, illetve a bizonyítványok is kitűnök, dicséretekkel.


Ebben az esetben nyilván tény, hogy nem lenne ideális egy erősebb gimnázium, ezt ezen az oldalon is írták.


Ebben az esetben mit kellene megcélozni? Inkább a szakközép, szakiskola, max. gyenge gimi felé kellene hajolni?



2022. jan. 31. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

felvizsga.eu


Ez csak egy felvételi. Nem is túl rossz, kitűnő jegyekkel ne írd le ennyire.

2022. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem rossz? Ez borzalmas teljesítmény és a fiam is szégyellhetné magát, hogy bőven az országos átlag alatt írt. Az országon átlag kb. 85 pont.
2022. jan. 31. 21:25
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Te hol élsz? A tavalyi országos átlag 47,2, a 2020-as 49,5.


Szedd össze magad és ne a fiad szégyelje magát. Állj mellé és támogasd.


Az én lányom 69et írt, én büszke vagyok rá.

2022. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Troll vagy kamu. Vagy nagyon sajnálom a fiad...
2022. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Troll
2022. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy hogy nem esett le a többieknek, hogy ő csak viccelődik..
2022. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
A szomorú, hogy tényleg vannak ilyen szülők, akik a gyerekeiken keresztül akarják a saját álmaikat megvalósítani. Ehhez agyonhajszolják a gyereket és nem hagyják őket gyerekként élni.
2022. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Troll,ez 100%. Hogy lenne az országos átlag 85p? Sokan összesítve írtak 20-30 pontokat.. az átlag 50-55 pont között szokott lenni.Ahogy írták már mások is, bőven van pécsen olyan suli,ahova bekerülhet.

Gyűjtőbe pedig olyanok mennek,akik nem is írtak felvételit,bukdácsoltak.

2022. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy troll vagy, vagy elmebeteg.

Minden estere válaszolok a kérdésedre.


74 pont egy nagyon szép eredmény, ezzel szinte majdnem akárhová be lehet jutni, így, hogy a bizonyítványban is megvannak az 5-ösök.:)

Pécsen laktok, szerintem ott mindegyik gimibe van esélye a fiadnak. Szóval semmiképpen se engedjétek el a gimi témát.


De szerintem hogy ha te tényleg nem troll vagy, akkor sürgősen gondold át, hogy állsz a fiadhoz és a továbbbtanuláshoz. De őszinén remélem, hogycsak unaloműzésből írtad ki a kérdésedet.

2022. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy???😂😂 74 pont annyira rossz?? Én az ország egyik legjobb gimnáziumába járok, 68 ponttal vettek fel, magyar-angol szakra. Nagyon gáz vagy!!
2022. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!