Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségi hagyományos...

Az érettségi hagyományos pontszámításába beletartozik a fakultáció során elért év végi jegy, mint utolsó 2 éves érdemjegy vagy csak az alapórai számít?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és idén minden természettudományos tantárgyat leadunk, kivéve ha valaki fakultációra megy (új NAT). Én biosz, kémia faktra mennék, és felmerült bennem ez a kérdés.


Remélem nem fogalmaztam rosszul és lehet érteni, de mondok egy példát is:

9.-ben kémiából 5-ös voltam, és ha idén is az leszek, akkor az 2 db 5ösnek számít (pontokban: 2(5+5)

Vagy

fakton 11.-ben (nem tudom mennyivel nehezebb teljesíteni) 4-es lennék és 12.-ben mondjuk 5-ös (pontszámban: 2(4+5) ?



2022. febr. 1. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az utolsó két tanult éveid a faktos évek lesznek, ezért azoknak az eredménye fog számítani.
2022. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!