Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Gyerek mellett) mit tanuljak?

(Gyerek mellett) mit tanuljak?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, nemsokára 1 éves lesz a gyermekem és szívesen tanulnék valamit, amit később kamatoztatni tudnék a munkaerőpiacon.

Vagy a szakmai tudásomat szélesíteném, vagy egy egészen új képzésbe (szak/szakma) kezdenék bele.


Rólam:

Kommunikációs diplomám van

Angolt középfokon beszélem

Sportedzői végzettségem is van

Jogsim és saját autóm van, vezetési gyakorlat pedig még folyamatban


Szakmai tapasztalat:

edzősködtem 2 évet

kommunikációs munkatársként dolgoztam több helyen (sajtóesemények, rendezvényszervezés, social media oldalak és honlap kezelése, reklámanyagok szerkesztése és elkészítése)

online szerkesztő is voltam, de az írás szerintem nem az erősségem


Bármilyen javaslatot örömmel fogadok. Köszi :)



2022. febr. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Folytasd az angolt mindenesetre. Ne csak "használd", hanem tanuld is.
2022. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Számítógépes grafika.
2022. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem Jogász, vagy közgazdász. VAGY: Tanuld tovább az angolt, és a kommunikációt. Mesterdiploma, és felsőfokú nyelvvizsga. Kapkodni fognak majd Utánad a munkáltatók! :) Szerintem.
2022. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!