Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök BSC után...

Villamosmérnök BSC után melyik MSC szak lenne a legjobb választás? Melyik érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a villamosmérnök MSC-n is. De inkább el szeretnék menni egy kicsit más irányba. Kérdés, hogy megérné-e?

2022. febr. 5. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Alkalmazott matematikus MSC (esti tagozat)
Műszaki menedzser MSC (levelező tagozat)
Vállalkozásfejlesztés MSC (levelező tagozat)
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért három eléggé eltérő irányt jelöltél meg. Mit szeretnél csinálni, mit szeretnél tanulni, mi érdekel?
2022. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább találd ki, mit akarsz csinálni, mivel akarsz foglalkozni és ahhoz keress képzést, könyörgöm ne fordítva...
2022. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alapvetően mindhárom irány érdekel.

Matematikával sose volt gondom, mindig is érdekelt. Szeretem tanulni. Meg hát villamosmérnöki BSC-n is volt matek. Reményeim szerint jó párosítás egy villamosmérnöki BSC-hez.

Gazdasági vonal is érdekel. Úgy tudom, hogy mérnöki BSC+gazdasági MSC jó párosítás tud lenni. Ezért gondoltam a vállalkozásfejlesztés MSC-re. Tudomásom szerint mérnöki alapdiplomaval is mennek oda jó páran.

Műszaki menedzser pedig univerzális szak, gazdasági+mérnöki, ami szintén úgy tudom, hogy jó párosítás egy mérnöki BSC-hez.

2022. febr. 6. 15:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel mindhárom irány érdekel, ezért gondolom úgy, hogy célszerű lenne azt választanom, amelyikből több hasznom lenne a későbbiekben.
2022. febr. 6. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Én a helyedben elmennék BSc után dolgozni főállásban, szédületes fizetések vannak, főleg ha valami komolyabb szakirányon végeztél. Aztán pár év után ha van kedved még tanulni, és kitaláltad, mit szeretnél, akkor is bele tudsz vágni.
2022. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmazott matematika összemérhetetlenül jobb a másik kettőnél. Nézd még meg a banki és biztosítási matek mesterszakot is, és az elte survey statisztika és adatanalitika mesterszakot is. Mindhárom nagyon jó.
2022. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!