Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Késő 25 évesen rendészeti...

Késő 25 évesen rendészeti szakközépiskolába jelentkezni?

Figyelt kérdés
Én jövőre leszek 25 éves, de kb. fél éve nagyon szeretnék rendőr lenni. Csak az a gond, hogy ide a legtöbben érettségi után 18-19 évesen jelentkeznek, tehát eléggé túlkoros lennék ott. Viszont nagyon szeretnék rendőr lenni.
2007. dec. 29. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Tanulni sosem ke´sö.Jelentkezz,mert ha vársz még,akkor biztosan késö lessz.Èrdeklödj utánna,és hajrá.Sok sikert.

2007. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval. Tanulni sosem késő! Érdeklődj, és jelentkezz! Azzal ne foglakozz, hogy túlkoros leszel stb.. Nézz előre és valósítsd meg a célodat! Én is most akarok elkezdeni egy iskolát pedig "már" 33 éves vagyok.
2007. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Ezt az RTF honlapjáról szedtem le, de ez vonatkozik a szakközépre is: A nappali tagozatra állandó belföldi lakhellyel rendelkező 25. életévét be nem töltött büntetlen magyar állampolgárok jelentkezhetnek,

akik (a biztonsági szakirány kivételével) a főiskola képzési irányainak megfelelő valamely rendvédelmi szervnél a munkaviszony

létesítését, illetve a szolgálat teljesítését vállalják.

2008. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló pontatlan volt, amit ő írt az az RTF-re igaz, a szakközépre nem. Rendészeti szakközépbe 33 év a korhatár, 2 éves a képzés és utána néhány évig köteles is vagy ott dolgozni (nem mondhatsz fel). Szóval azért érdemes végiggondolni, hogy mennyire vagy elhivatott a szakma iránt.
2008. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!