Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszinten a töri, vagy a...

Középszinten a töri, vagy a biosz érettségi könnyebb?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol? Melyiket egyszerűbb megírni 65-70%-ra?
2022. febr. 14. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Érdeklődési körtől függ, de én a törit mondanám

Fele adat benne van a forrásokban, ha elég ügyes vagy, egy kevés tanulással és jó forráselemzéssel (+atlasz) viszonylag könnyen össze lehet hozni

2022. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a töri a könnyebb. Én 2 éve érettségiztem bioszból és töriből is középszinten. Előtte 11. és 12.osztályba is emelt szintű bioszra jártam, de végül csak középszinten érettségiztem, és csak 4es lett, pedig arra eléggé tanultam. Töri meg 5ös lett pedig jó formán csak átnéztem előző nap, meg érettségin az atlaszt használtam segítségnek.
2022. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! Én is úgy érzem, hogy a töri könnyebb. De amúgy a biosz is érdekel, de valóban csak néztem, amikor megláttam a követelményrendszert. Akkor a törire jelentkezek, még így utolsó pillanatban! :) Ismétlőzöm amúgy egy 75%-ért, már jó pár éve érettségiztem.
2022. febr. 14. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2022. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a biosz sokkal könnyebb lenne, de ezt persze meghatarozza az érdeklődési kör is. Töriből nagy előny, hogy sok forrás van.
2022. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!