Hétköznap gépezés?

Figyelt kérdés

Szerintetek suliidőben (hétköznap) játsszak a gépen pár órát, vagy csak hétvégén és hétköznap csak a tanuásra fókuszáljak. Néha késztetés érzek, hogy játsszak, de félek, hogy a jegyeim lerontásával járna. Ti hogy szoktátok csinálni? Napi 2-3 órát szoktam tanulni, de van amikor 1-et, jó tanulónak mondhatom magam.

Ja és korán fekvő típus vagyok



2022. febr. 15. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy középiskolás vagyok
2022. febr. 15. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Tanulj és utána csajozz/pasizz! Nem kell mindig a hülye gepet nyomkodni!
2022. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy érzed, igazából emberfüggő, hogy ki hogy bírja. Volt egy osztálytársam gimiben, akinek az volt a tanulás, hogy átolvasta egyszer az anyagot, és utána egész délután/este gépezett, játszott. Jegyei jók voltak.

Én viszont sajnos nem tudtam ilyen jól tanulni, így ha nem fért bele akkor nem gépeztem. Neked azt tanácsolom, hogy ha megtanultál mindent, és még nem vagy túl fáradt vagy élmos, akkor gépezz nyugodtan.

2022. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én végigkockultam az iskolás éveimet onnantól, hogy volt otthon gép, a szüleim megmondták, hogy addig, amíg eljárok edzésekre és 4,5 alá nem megy az átlagom, azt csinálok, amit akarok.
2022. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hanyadikos vagy de a kérdésből ítélve elég felelősségteljes szóval már valszeg középiskolás.

Én is végigkockultam a gimis éveket. 6 osztályosba jártam, szóval gyakorlatilag 12 éves koromtól kezdve. Napi 3-4 órát biztos gépeztem. Egyébként nekem maradt mellette időm szocializálódásra is. Néha mentünk ide-oda haverokkal, ilyen parkba hesszelni, vagy moziba, vagy csajoztam is egy kicsit néha.

A sportot mindig is utáltam, heti 1-szer edzésre tudtak rávenni a szüleim.

De kirándulni pl. nagyon szerettem már akkor is, így visszagondolva hülyeség volt h a szüleim a labdasportot erőltették és nem mondjuk nagy túrákra mentünk el minden hétvégén, mert az is bőven edzésben tart (és addig se gépeztem). De a szüleim nem gondolták sajna túl ezt a dolgot.


Mindenesetre az átlagom nekem is olyan 4-es 5ös között volt valahol, és őszintén szólva így utólag már ezt a rászánt időt is bánom, mivel a gimis tudás nagyrésze lexikális és full semmi értelme nem volt, vagy az volt h egy tárgyból nem kellett tanulnom mert kapásból értettem, vagy az h hülyére tanultam magoltam a lexikális marhaságot és még így is 3-as 4-eseket kaptam, ami miatt a gyomrom görcsben volt minden ilyen dolgozat előtt. Így utólag ezt már nagyon bánom, hogy nem vettem sokkal lazábban.

Én egyébként nem csak játszottam a gépen hanem viszonylag hamar megtanultam programozni is, ezért az a tudás felbecsülhetetlen előny, már azt sajnálom h egyáltalán tanultam bármit is a magyar meg a töri dolgozatokra, helyette is inkább programoznom kellett volna. Meg a játék is jó, ha ügyes vagy, egy csomó készséget fejleszt.

2022. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!