Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik emelt biosz és kémia...

Akik emelt biosz és kémia érettségire készülnek, mennyit tanultok egy nap? Többi érettségi tárgyra mennyi időt szántok?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok és mindjárt érettségi, de nem tudom, mi lenne az ideális mennyiség. A suliból az egész évfolyamból csak én emeltezek (és érettségizem) ebből a két tantárgyból, fogorvosira szeretnék bejutni a Semmelweisre (de beirtam 2 vidéki egyetemet is). Most ismételem a témaköröket és régebbi érettségi feladatsorokat oldogatok meg. Viszont a suliban a tanárok a kötelező közép érettségi tárgyakat nyomatják nagyon, de nekem azokra gyakran nem jut időm a biosz és kémia tanulás mellett (eddig végig 5ös voltam mindenből). Ki hogyan találta meg az egyensúlyt ilyenkor, illetve érettségi előtt mennyit tanul(ta)tok?
2022. febr. 16. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tervezés kérdése. Be kelk osztani realisan az anyagot.
2022. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!