Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra jelentkeznék ha...

Milyen szakra jelentkeznék ha most jelentkeznék egyetemre?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*jelentkeznétek
2022. febr. 16. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha tudom hogy ennyit fogok szopni, nem jelentkezek sehova.
2022. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha alapszakra jelentkeznék és újra 19 lennék: Gazdaságinformatikus, gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing, alkalmazott közgazdaságtan.
2022. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha újrakezdhetném, és Magyarországon szeretnék tanulni, akkor egyszerűen lekopiznám az elte survey statisztika vezetőjének, Németh Renátának a végzettségeit és ezeket végigcsinálnám: [link]


Egyszer azért szívesen elbeszélgetnék Vele, hogy hogyan esett ezekre a választása, mert ez tökéletes kombináció, de ezt csak nagyon kevesen látják, én se láttam annak idején.


Tágabb értelemben amik érdekelnek:

- matek alapszak

- alk. matek mesterszak

- banki és biztosítási matek

- survey statisztika

- szociológia

- kulturális antropológia

- marketing is érdekel


Ezeket kombinálnám.

2022. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Burkoló
2022. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Épitőmérnökként az épitőipart ìgy utólag jó messzire elkerülném és gépész vagy villamosmèrnökire jelentkeznék.
2022. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazott közgazdaságtanra vagy matematika alapszakra tanulnék inkább pénzügy-számvitel helyett.
2022. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ... ugyanarra ahol most vagyok, de másik intézémnybe, mert még egyszer nem tudnám végig csinálni és még most sem fejeztem be teljesen.


BME VIK Mérnökinfón vagyok, de ha jelenlegi tudással kéne választanom szakot, úgy hogy megtartom az itt tanultakat a fejemben. Tehát időutazással nem veszítem el a tudást, akkor az Óbudain mennék ugyanerre a szakra, mert rettenetesen egyszerűen eltudnám végezni és szakmailag nem hiszem, hogy sokkal kevesebbet érne a diploma.

2022. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kémiára vagy fizikára mennék. A korábbi válaszokhoz hozzáfűzném, hogy a matek szép és jó (és nagyon nehéz), azt is végeztem, de az ezzel kereshető sok pénz nem minden. Elmerülni egy alkalmazásközelibb tudományban és kutatni szerintem sokkal szebb és kielégítőbb, de erre sajnos túl későn jöttem rá.
2022. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!