Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok a továbbtan...

Tanácstalan vagyok a továbbtanulást illetően!? (a kérdőjel a kérdés mivolt miatt van)

Figyelt kérdés
Idén érettségizek egy eléggé neves nyugat-magyarországi gimnáziumban, ahol elég jó eredménnyel tanulok. Azt mondják innen szinte bárhová felveszik az embert, de akinek semmilyen elképzelése sincs hogy merre tekintgessen, azzal mi lesz? Hogy lehet dönteni? Az interneten nem igazodom el a honlapokon. Nincs valami ilyen tanácsadó, aki ebben segít?
2010. nov. 22. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha idén érettségizel akkor bizonyára már vannak faktjaid, és nagyjából tisztában vagy azzal, hogy miből milyen szinten érettségizel. Ez azért már kicsit behatárol, de nem teljesen. Először tisztázd magadban, hogy orvos, mérnök, közgazdász, bölcsész, jogász közül melyik pálya érdekel. Ha ezzel megvagy, akkor utána gondolkodhatsz el konkrétabban adott szakok között, addig úgyis csak elveszel a millió kar és szak között.
2010. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu Annak idején nekem sokat segített.
2010. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!