37 évesen elkéstem?

Figyelt kérdés
37 vagyok.Mindig is tanárnő szerettem volna lenni, de sajnos mást hozott az élet.Szereztem három szakmát,( mindegyik irodai felsőfokú szakképesítés) de most nagyon gondolkozom egy főiskolán.Szerintetek még megéri elvégezni egy tanárszakot?
2022. febr. 23. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Megéri?

Ha neked nettó 165-200.000 ft körüli fizetés elég, akkor igen.

2022. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért akarna bárki is tanár lenni?
2022. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Pénzügyileg sajnos nem éri meg, egyébként az életkorodba simán belefér akár teljesen pályát váltani. Két tanárszakos egyetemen is voltak 40-50 éves csoporttársaim is, nem annyira ritka.
2022. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Tanár szakot csak akkor, ha minden vágyad, hogy tanár legyél, és belehalsz, ha nem lehetsz. És a pasid/férjed eltart.


Egy gazdasági szakot levelezőn viszont mindenképpen megéri. A korod nem akadály, én 48 éves vagyok és most járok egyetemre.

2022. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.

Hogy miért szeretnék ilyen pályát választani? Nemtudom😊Mindig is annak készültem, hogy miért nem lettem rejtély😊Kedves utolsó! Elismerésem!

2022. febr. 23. 08:15
 6/6 anonim válasza:
47%
Magyarországon ne legyél tanár
2022. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!