Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam meg a próbaérettségiket és mindegyik nagyon rosszul sikerült...


A matek próbám épp hogy meglett 2-es.


Ezeknek köszönhetően a jeles bizonyítványom leromlott jóra és közepesre. (Az iskolámban sajnos 4 jegyet érnek a próbaérettségik, kivéve a magyar, az 8-> 4 irodalom és 4 nyelvtan).


Mostmár mindkét szememet kisírtam, mert már alig van időm javítani a jegyeimen, és tudom hogy a tanulmányi pontszámom nem lesz maxos. Leginkább az zavar, hogy hiába güriztem ennyit...


Félek hogy még a kellő pontszámom sem lesz meg a kinézett szakomhoz. :(


Hogyan tudnám elengedni ezt a dolgot? Bevennni a l.sz@rom tablettát? Folyton ezen kattog az agyam, fáj a hasam és most is a sírás kerülget.



2022. márc. 10. 15:03
 1/2 anonim válasza:
89%
Ha van kedved beszélhetünk
2022. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi. Én tudom milyen rossz, én is mindig maximalista voltam, régen egy négyes miatt bogtem, szerencsére ez gimibe mar megváltozott ott viszont a hármas miatt is kivoltam. De, ez nem a vég, megirtad, és nem sikerült, de mostmar tudod hogy nez ki egy komplex érettségi, legalább nem azt rontottad el.

Az evvegi jegyeid nem fognak számítani ha a 2 valasztottbol jobbat írsz és azt tudod duplázni, ezért még ne asd el magad, az érettségire 2* ennyit készülsz és jobb lesz, sokszor a szerencse is számít ilyen helyzetekben.


En mar egyetemre járok, de nálunk is 400%os volt anno, és a mateknal a masik csoport szarrá puskazta magát ezért újra írta az egesz osztály, így ott mindkettő 400% lett, összesen 800, bár nekem az első negyes a második otos lett szóval nálam nem volt gáz de a csoport másik fele természetesen nagyon kiakadt ezen.


Velem is beszelgethetsz ha szeretnél.


20/l

2022. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!