Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam rajta, hogyha anyámék megengedik, hogy szakot vàltsak, akkor nem csúsznék?

Figyelt kérdés

Psz-re járok, de mivel nem ment a számvitel, csúszok min 1 évet.

Csomószor át akartam menni gm-re, de nem engedték meg...


2018. máj. 31. 15:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mert az büfészak, nem is tudom, hogy mi. Ebben nem támigatunk, csak ha normális szakra jársz...
2018. máj. 31. 15:34
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te életed, semmi beleszólásuk nincs, hogy milyen szakra jársz.
2018. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Náluk lakom...


Illetve egyszerűbb volt megverni és kikészítenia csúszás miatt, mint megrngedni, hogy szakot váltsak.


Máshova leírtam a történetemet:


Éntavaly csúsztam egy félévet, akkor kikészítettek és megvertek érte. Konkrétan apám, a szakmunkásképzőjével dühöngött, és úgy mevert, hogy eltörött az orrom. Meg pszichiáterhez akart hurcolni, hogy gyógyszert urat, amivel majd "tudok tanulni". Szerencsére ezt meg tudtam akadályoznj, mert nagykorú vagyok.



Most félévkor viszont megint csúsztam egy felet, mert kipécizett a tanár és 80 %-ra bujtam.


Ezt már nem mertem megmondani a tavalyiból kiindulva. Többször alig tudtam beugrani előle az autóba, mert azzal fenyegetett, hogy úgy agyonver, hogy a mentő visz el.


Szóval most plusz egy évnél vagyok és romokban az életem. Ha megengedik legalább, hogy szakot váltsak, akkor nem csúsznék. De egyszerűbb volt őrjöngeni, meg megverni.



Lehet írni, de nem kamu. Privátban leírom, de itt bárki olvashatja

2018. máj. 31. 16:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha elmennél albérletbe? Sajnos más megoldást nem látok. Ez nevetséges, hogy nem engedik, hogy azt tanulj amit szeretnél, plusz rengetegen csúsznak (1 félévet pláne), ez kb. természetes..

Gyűjts össze annyi pénzt, hogy el tudj tőlük költözni, és ennyi. Onnantól kezdve azt csinálsz amit akarsz, a szüleidet nem tudod megválogatni, de nem kötelező velük tartani a kapcsolatot, ha ennyire nem képesek szülőként viselkedni.

Sajnálom amit tettek veled, de ne törődj bele, hogy elrontják az életedet.

2018. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentetted fel?
2018. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Féltem.
2018. máj. 31. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És inkább elviseled a folyamatos verést?
2018. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén: nem kaptál elég választ azt ezt megelőző 599 kérdésedre ezzel kapcsolatban?

Azzal, hogy sajnáltatod magad, nem mész semmire!

Vagy felnőtt vagy és a magad lábára állsz (koli, munka, diákhitel) vagy nem vagy felnőtt és azt teszed, amit a szüleid mondanak (de akkor ne panaszkodj!) - ebből a kettőből lehet választani.

2018. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A saját életedért te vagy a felelős, ezt kéne most már felfogni végre. Ha egyedül nem megy, akkor irány a szakember. Én erősen ajánlom, hogy menj pszichológushoz, mert nem normális, hogy gyakorlatilag naponta írsz ki kérdést ebben a témában, látható hogy rengeteg komplexusod van és egyáltalán nem tudsz megküzdeni ezzel az egésszel.
2018. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nincs komplexusom, csak az igazság. Úgysem kapja meg soha apám, amit érdemelne.

Ha elmondtam a rokonoknak még én húztam a rövidebbet.

2018. máj. 31. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!