Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem egészségügyi...

Debreceni egyetem egészségügyi kar vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki járt oda mentőtisztire vagy ápoló szakra, sokat segítene ha leírná a véleményét.
2022. márc. 13. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm járt oda diplomás ápoló szakra. Azt mondta, dögnehéz volt, tömegesek a bukások egyes vizsgákon (pl. anatómia). Ő is feladta, mint sokan mások, mert voltak vizsgák, amelyeken nem látott magának reális esélyt. A diplomás ápoló szakra beiratkozóknak a fele sem jut el a végzésig. A többiek elvéreznek.
2022. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csak akkor ajánlom, hogyha tényleg komolyan gondolod hogy el is szeretnéd végezni. A szak maga nagyon nehéz, sokan kiszóródnak, csak nagyon kevés ember végzi el 4 év alatt. Viszont ha elég elhivatott vagy és szorgalmas akkor ha nem is 4 év alatt, de meg lehet csinálni, nagyon szép szakma. Üdv:egy mentőtiszt hallgató
2022. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jövőre érettségizek, egy egészségügyi technikumba járok. Úgy érzem hogy az eü alapok jól megvannak de őszintén egy kicsit félek a továbbtanulástól. Számomra 100% hogy az OMSZ-nél szeretnél szolgálni, nincs is más elképzelésem mert hivatásként tekintek rá. Eddig mentőápolóit akartam végezni csak a tanáraim bíztatására gondolkodtam a mentőtisztin.
2022. ápr. 24. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Ha ennyire elhivatott vagy, akkor az erőt adhat egy ilyen nehéz szak elvégzéséhez is, mint a mentőtiszti. Én a helyedben belevágnék. Ha ugyanis meg sem próbálod, akkor egész hátralevő életedben vádolni fogod magad, hogy megfutamodtál életed nagy lehetőségétől, ami egy szép életpályához vezetett volna.
2022. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Te voltál a 2-es válaszoló? Ha igen akkor lenne pár kérdésem ha nem zavar.
2022. ápr. 24. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Nem. De szerintem ha írsz a #2 válaszolónak privát üzenetet, biztosan szívesen válaszol.
2022. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#2-es válaszoló vagyok, írhatsz nyugodtan.
2022. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fuss
2023. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!