Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen irányban...

Szerintetek milyen irányban lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
Gépgyártástechnológiai technikus ,CNC gépkezelő végzettségeim vannak.Már jóideje gondolkozom azon, hogy milyen irányban kellene még tanulnom,mert kevésnek érzem.Tervben van a nyelvtanulás is(olasz vagy német).Eddig a munkavédelmen (tanulnom kellett technikusin) és a CAD-CAM informatikusin gondolkoztam,bár az utóbbiban nem vagyok biztos.A CNC vonalat egyenlőre hanyagolnám,mert nem dolgoztam benne sokat.Bármilyen ötletet szívesen "meghallgatok",mert jelenleg kutatok,nézelődöm.
2022. márc. 24. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gépészmérnök esetleg?
2022. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a munkavédelmi szakmérnök képzésre csak úgy iratkozhatsz be, ha előtte elvégzel valamilyen mérnöki képzést. A gépészmérnöki az esetedben ideális választásnak tűnik.
2022. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!