Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van valakinek pl.2 millió...

Ha van valakinek pl.2 millió Ft Diákhitele, attól még lehetséges, hogy törleszteni tudjon egy házat, ha munkát talál? Nem veszélyes ez? Meg fog tudni élni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit fog keresni. A férjem speciel így csinálta. Ugye a diákhitel max törlesztője a nettó fizud 10%-a. A férjem mondjuk egy picivel többet törlesztett, hogy hamarabb lejárjon. A lakáshitelünk már az egekben, én még gyeden, de azért bírjuk fizetni. Szerintem nem lehetetlen. Jövő januárban jár le a diákhitel, kb. 5 év alatt fizeti vissza.
2010. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ehhez az kell, hogy jó állást találjon jó fizetéssel, valamint jól mérje fel a helyzetét és annak függvényében vegyen fel lakáshitelt.

De leginkább nem kellene felvenni két milla diákhitelt.

2010. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Várok még válaszokat!

2010. szept. 14. 18:23
 4/4 anonim válasza:

Miért a 2 millió diákhitel? Inkább dolgozni a tanévek alatt. Simán lehet dolgozni egyetem mellett. Nem jó ám úgy indítani az életet, hogy többmilliós adóssága van valakinek. Főleg, hogy nem is biztos, hogy talál munkát. Mai Magyarország...


Amúgy ha a fizetés nagyon magas, akkor persze lehet úgy lakáshitelt felvenni, sőt törleszteni is. Ehhez olyan szakma kell, és gyorsan egy nagyon jó munkahely a diploma után. Igen lehet. De tök hülyeség. Az ilyen dolgoktól robbant ki a válság 2008-ban.

2010. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!