Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hülyeség lenne spanyolt...

Hülyeség lenne spanyolt tanulni ha úgy nem tervezek kimenni csak szeretném mint hobbi és érdekel maga a nyelv?

Figyelt kérdés
Évek óta úgy érzem hozzám nőtt nagyon a spanyol nyelv főként (nevesettek ki de így volt) disney sorozatok által (violetta, bia, soy luna...)( és magával ragadott a nyelv meg azóta ráfüggtem a spanyol dalokra is és ki tudja mi lesz még. Szeretném megtanulni, megérteni amit mondanak és beszélni is magamtól de tudom ez szinte lehetetlen viszont mert már hallásra gyorsan beszélnek de néha tudom követni, kiejtés is teljesen más pl.y és j hangok. elkezdeni milyen ötlet lenne? Jelenleg szét unom az életem, nincs hobbim és gondoltam ez legalább olyan lenne amit szeretnék is de sok értelmét nem látom csak hogy legyen még egy nyelv amit tudnék az angolon kívül. Gondolok itt nyelvvizsgára is akár. És akkor lenne az angol meg a spanyol amit tudnék.

2022. ápr. 8. 01:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10: Te vagy az egyetlen, akit nem értékelt a titokzatos 73%-os mindenkit lepontozó. Tedd a szívedre a kezed, és mondd, hogy nem te vagy az, aki a hozzászólása után mindenkinek "odacsapott" a piros pacsival.

Ha valóban nem, akkor bocsánatodat kérem, hiba volt a "torkodnak ugrani".

A kérdező elmondta, hogy hobbi szinten foglalkoztatja a nyelvtanulás, amire te azzal nyitottál, a közoktatás, tanfolyamok kategóriában, hogy hülyeség. Utána finomítottál, ezért félig-meddig hasznosat akartam nyomni. De láttam a 73%-os ténykedést, és forró fejjel azt gondoltam, csak te lehettél, piros pacsit nyomtam rád.

2022. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe ki is mennék legalább pár hónapra ( úgy a nyelvet is könnyebb lenne tanulni), nem tudom tanulsz-e vagy dolgozol de mindkét esetben vannak ilyen lehetőségek. Engem is nagyon érdekelt a spanyol nyelv és kultúra, ide is jelentkeztem mesterképzésre, sokkal jobban érzem magam mint otthon, kedvesek, vidámak és pozitívak az emberek!
2022. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!