Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 évesen már késő orvosi...

25 évesen már késő orvosi egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagi támogatást nem kaptam, mostanra sikerült összehozni annyit, hogy már munka nélkül ki tudnék húzni 6 évet. (Megtakarítás, plusz passzív jövedelem.) De még kéne egy emelt érettségi, szóval 26 évesen kezdhetném el, majdnem 40 éves lennék, mire lesz belőlem valami. Késő már? Család mennyire vállalható mellette? Van párom, ő már lassan gyereket akar, (ő 24) és én is szeretnék. Részemről szülői segítség nincs, maximum haverok, meg anyósom is támogatóan nyilatkozik, hogy ő 4 év múlva nyugdíjas, ha a lánya 3 évig otthon lesz a babával, utána ő vigyáz rá, ha szükséges. Esetleg van, aki ilyen helyzetben csinálta?
2022. ápr. 22. 23:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom...én épphogy most külföldön vagyok önkéntes, de vissza akarok menni Magyarországra, mert csak ott tudom magam otthon érezni. Itt olyan sok a zaj, itt is találkoztam már egy-két érdekes emberrel, a szó rossz értelmében. Mindenhol van jó is, rossz is. Tenni kell azért,hogy jobb legyen! Bár tudom nem sokat tudsz tenni, ha nem akarják felújítani a gépeket a kórházban, vagy éppen a kórházat magát...úgyhogy megértelek
2022. aug. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
30%
Én annyi boldogtalan embert nem láttam, mint mikor külföldön dolgoztam, magamat is beleértve.
2022. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
2022. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!