Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem megyek be érettségire...

Ha nem megyek be érettségire automatikusan egyes?

Figyelt kérdés
Tavaly már megszereztem az érettségit, most újra el akartam menni újra írni két tárgyból de mégsem úgy alakult. Kell valakinek szólnom hogy nem megyek be vagy csak simán bukásnak számítják? Attól hogy most nem jelenek meg, gondolom a következő vizsgaidőszakban újra jelentkezhetek. És ettől még az egyetemi jelentkezésem nem törlődik ugye? A tavalyi pontjaim alapján bent vagyok az egyetemen

2022. ápr. 26. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki oda se ballag, nem tud megbukni.

Jelentkezni annyiszor lehet, ahányszor csak akarsz.

Az egyetemi jelentkezésed egy bizonyos évre szólt, nem? A következő évben lehet, hogy magasabban lesznek a ponthatárok, ezért nem kerülhetsz be ugyanannyi ponttal, mint amennyivel most bekerülhetnél.

2022. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizettél érte vizsgadíjat?

Ha X határidő előtt mondod le ugye azt tudod hogy elúszik a vizsgadíj?

Ha nem mész el az sikertelen.

2022. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most be fogok kerülni fixen, újra jelentkeztem.


Nem fizettem semmit


Csak az érdekel hogy van e bármi következménye ha nem megyek el rá, vagy emiatt esetleg eltilthatnak a vizsgázástól jövőre. Meg hogyha most nem megyek el az az eredmény törlődik vagy egyesnek számít? Az egyik tárgyból már van egy négyesem, a másikból buktam. Ha újra próbálom őket, és most nem megyek tehát egyes akkor az javító vagy ismétlő..?

2022. ápr. 26. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi következménye nem lehet!

Törlődik a vizsgád,tehát semmi érdemjegyet nem adnak,mert nincs mire adni ugyebár.

Miért tilthatnának el? Semmi törvénybe ütköző nincs ebben,kész beteg voltál akár nem tudtál megjelenni,de még indok se muszáj.

Ha a százalékon akarsz javítani azt javító érettséginek,ha a szinten akarsz változtatni az szintemelőnek nevezik.

2022. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Baj nem lesz belőle, de azért illik előtte odaszólni, hogy ne várjanak. Amúgy akkor érvénytelennek minősül, de a rendes érettségid nem vész el, nyugi.
2022. ápr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én elmennék. Ki tudja, lehet utólag megbánnád.
2022. ápr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"illik előtte odaszólni, hogy ne várjanak"

Nem fogják őt várni. Amikor kell, el fogják indítani az írásbeliket nélküle is, meg a szóbelire is ugyanúgy be kell, hogy osszák, mintha nem telefonált volna, mert a telefonálás ellenére is dönthet még úgy simán menet közben, hogy mégiscsak nekifut, ha másért nem, hát azért, hogy tapasztalatot szerezzen legalább a szóbelin, ha előtte az írásbelit ki is hagyja.

2022. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!