Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan számítsák ki a felvétel...

Hogyan számítsák ki a felvételi pontokat az egyetemhez ha külföldi vagyok!???

Figyelt kérdés

Romániában élek most vagyok végzős,és arra lennék kíváncsi hogyan fogják számítani a pontokat az egyetemhez (Debreceni egyetem a cél). Azt tudom hogy hogyan számítsák át az itthon szerzett jegyeimet már az emelt érettségim is meg van remélhetőleg sikerült is viszont szeretnèm tudni hogy megy a pontszámítás hogy tudjak nagyjából utána számolni hány pontom lesz majd.

Előre is köszi a válaszokat!



2022. máj. 15. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudod, hogy hogyan számítják át a jegyeidet, akkor a felvi.hu neked is kiszámolja, nem?
2022. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára kiírja a felvi. Szerbiaiként nekem könnyebb volt az eduline-os kalkulátort használni, ott szabadabban be lehet írni az adatokat.
2022. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat azt hiszem sikerült megoldanom a dolgokat és ha jó minden akkor 404 pontra számítok,szerintetek az elég lesz egy államilag támogatott pénzügy és számvitel szakhoz hogy bejussak?
2022. máj. 16. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve az előző éves ponthatárokat valószínűleg bejutsz :)
2022. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!