Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemhez kell most az emelt...

Egyetemhez kell most az emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

Mikor még én felvételiztem, akkor nem volt előírás az emelt szintű érettségi, kivéve bizonyos esetekben. Például anglisztikához angol emelt. Viszont nekünk azt mondták, hogy a következő végzősöknek már kell 1 emelt szintű, az utánuk lévőknek pedig már 2 az egyetem által elfogadott tárgyakból. Az lenne a kérdésem, hogy ezekből az ígéretek valóra lettek-e váltva. Mert ismerősöm szerint nem, és a felvi honlapon sincs kint követelményként. Bár azt nem tudom, hogy azok a tavalyi vagy az idei követelmények-e. Illetve a bónuszkérdés, hogy mettől meddig lehet felvételi papírt beadni, és egyetemistaként hogy lehet ilyen papírt szerezni? (újrafelvételhez) Köszi a válaszokat.

Ja, az egyetem és a szak: Pannon Egyetem, prog. tervező informatikus. A pontjaim meglennének hozzá, ha nem lenne drasztikus változtatás.



2014. jan. 4. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz kell emelt érettségi amihez odavan írva,nyílván ez logikus. Pl. amire te szeretnél jelentkezni,oda kötve hiszem,hogy bármiből emelt kéne.

Felvételizni meg nem kell lap,a felvin kell jelentkezned,elektronikusan.

2014. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és február 15 a határidő :) Én főiskolás vagyok,de lehet én is szakot fogok váltani.
2014. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!