Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 nap alatt 10 matektétel...

4 nap alatt 10 matektétel megtanulása lehetséges?

Figyelt kérdés
Egyetemi matek, szóbeli vizsga.

2022. máj. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Honnan tudjuk hogy milyen tételek és milyen képességekkel rendelkezel és mennyit tanulsz egy nap?
2022. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baluba ***** válasza:
64%

Nekem matek alapszakon kb 10-15 oldal/nap volt a tanulási kapacitásom, kézzel irt előadásjegyzet, definíció, tétel, bizonyítás, példa egymás után.

Ez alapján valószínűleg a 10 tétel 4 nap alatt simán lehetséges.

2022. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
1 este alatt 40 tetelt tanultam meg
2022. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Én is matek alapszakos vagyok, és szerintem is sima ügy. Pro tipp bizonyításokhoz: csak az elejét és a végét tanuld meg, a többi részéhez elég kulcsgondolatokat tudni, és akkor le tudod vezetni magadtól, nem kell annyit magolni.
2022. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Én is matekszakosként azt tudom modani, hogy meg lehet azt tanulni. Mindegyik tételnek legalább a fele legyen meg, a leghosszabb bizonyítással kezdj, mert akkor el lehet hitetni, hogy te mindent tudsz. Fontos, hogy el tudd kezdeni és be tudd fejezni, illetve a tételeket is tudd kimondani jól. Amúgy meg magabiztosság és elhiszik, hogy megy.

De 4 nap alatt a legjobb beosztás, ha 1-3. napon megtanulod a 10-et, majd a negyedik napon már csak ismételsz, kell annak érnie ott bent.

2022. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!