Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 nap alatt anatomiara fel...

4 nap alatt anatomiara fel lehet keszulni?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon idegesito kerdes, de ketsegbe vagyok esve.:(

Nagyon magam alatt voltam az utobbi idoben, tudom, hogy ez nem kifogas, de egyszeruen arra alig birtam magam ravenni, hogy kikeljek az agybol, nem igazan erdekelt semmi (idokozonkent ez megtortenik, halistennek pont vizsgaidoszakban most) nagy nehezen osszeszedtem magam. Most meg pont abban a vegletben vagyok, hogy panikolok, hogy nem sikerul jol, oda az osztondijam stb.

Mennyi az esely arra, hogy ennyi ido alatt viszonylag jo eredmenyt erjek el?:(



2019. jún. 5. 02:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet! Persze attól is függ, mennyit tanultál év közben. Én szurkolok neked. :D
2019. jún. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Na, koszonom, jelenleg ilyen biztatasra van szuksegem ugy erzem :D

De tenyleg megnyugtatott.

2019. jún. 5. 03:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, hajrá! Aludj is azért..
2019. jún. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ milyen szakon vagy. Orvosin eléggé necces, egészségügyi karokon, ha csak tanulsz, talán kivitelezhető. A lényeg hogy minden tételből emelj ki pár fontos mondatot, és aköré építsd fel a tanulást. Úgy ne menj oda hogy van akár csak egy tétel is amiről nem tudsz beszélni. Ha látják hogy van némi ismereted kérdésekkel segíteni fognak.
2019. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sote aok-n esélytelen, míg ápolói képzesen simán meg lesz a sikeres vizsgád.
2019. jún. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pánikolás helyett kezdd el tanulni és tanuld végig a négy napot. Most hiába idegesítteted magad azzal, hogy reménytelen (amúgy nulláról biztosan az) – egyetemen mindig történnek csodák. Ülj le és tanulj!
2019. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amikor az esélytelenek nyugalmával mentem be vizsgázni mindig sikerült. Tehát ha nincs veszteni valód nyugodj meg és kezd el tanulni. Aztán eljutsz ameddig eljutsz..
2019. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát most már lesz, ami lesz, de igyekszem megtanulni.

Csecsemő nevelőn vagyok, úgyhogy nem kell orvosi szinten.

Köszönöm a válaszokat!:)

2019. jún. 5. 13:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezen a szakon azért nem olyan kemény, 4 nap alatt simán kivitelezhető.
2019. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Csecsemő nevelői anatómia??

Majd egyszer lapozz bele egy mérnöki mechanika szigorlat anyagába!


Van ra 1 hét de max 10 nap

2019. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!