Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE-PSZK pénzügy és számvitel...

BGE-PSZK pénzügy és számvitel szak vagy BGE-KKK nemzetközi gazdalkodas?

Figyelt kérdés
Melyikkel lesznek jobbak az elhelyezkedesi lehetőségeim utána? A penzugynel tudom hogy inkább bankba vagy esetleg multinal vagy bármilyen helyen penzugyekkel tudnék foglalkozni, viszont a nemzetközi gazdalkdosnal nem igazán tudom. Érdekel mind a kettő, nincs bajom a matekkal. Persze, az is fontos lenne hogy pénzügyileg diploma után melyikkel tudnék többet keresni. Köszönöm előre is, javitsatok ki nyugodtan ha valamit rosszul írtam!:)

2022. máj. 17. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
11.es vagyok, és nem igazán tudom még hogy merre tovább, érdekel a közösség szervezés is ezen kívül a rendezvény szervező, de úgy hallottam a kvik az nagyon büfé szak lett
2022. máj. 17. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A felvi.hu-n ha megkeresed ezeket a szakokat, meg tudod nézni, hogy milyen fiztésekre számíthatsz, illetve milyen munkakörökben lehet dolgozni az adott szakkal.

Ennyit tudok segíteni, konkrétan ezzel a két szakkal nincs tapasztalatom.

2022. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetésbe nincs érdemi különbség, talán a nemzetközisek a nyelvek miatt jobb helyzetben vannak mert könnyebben tudnak külföldön elhelyezkedni. Én nemzetközin végeztem, piackutatóként dolgozom egy szervezetnél Bécsben, de volt szaktársaim leginkább marketing, pénzügy irányba mentek el, illetve logisztikára.
2022. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Te szeretted? Nehéz volt? Sok volt a matek benne? Esetleg ha van kedved el tudod nekem mesélni megerte e szerinted meg a véleményedet róla?☺️
2022. máj. 20. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
A munkámat szeretem, viszont a szak nekem baromi száraz volt. Vannak benne érdekes részek engem a Mikro és Makroökonómia kifejezetten érdekelt és a társadalomtudományi részek. De a pénzügyes, számviteles tárgyak eléggé szenvedősek voltak. A matek pedig nem durva, tanulással simán teljesíthető :)
2022. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi kihagytam, abszolút megérte de inkább a mesterképzésemnek köszönhetem a munkám és a jó fizetésem. De erről a szakról sokféle mesterre lehet menni szóval mindenképp megéri.
2022. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 milyen mestert választottál utána?
2022. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!