Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE GTI pénzügy és számvitel...

ELTE GTI pénzügy és számvitel vagy a nemzetközi gazdálkodás szakra érdemesebb menni? Melyikkel lehet majd többet keresni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyertelmuen a psz a piackepesebb szak,sokkal tobb munkakort be tudsz vele tolteni mint egy ng szakkal.Fizetes eleg sok mindentol fugg,hogy hol helyezkedsz el,milyen munkakorben stb.Egyes forrasok szerint az ng vel tobbet lehet keresni KEZDETBEN,de szerintem egy psz el messzebre eljuthatsz,magasabb poziciokat is megpalayazhatsz egy psz el.


Osszessegeben mindket szak eleg jo,en psz-t tennem elore,utana ng-t.A suli viszont eleg jo valasztas,en is az ELTE-t jeloltem be elsonek.

2020. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!