Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez rossz gondolkod...

Szerintetek ez rossz gondolkodásmód, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok, néha-néha bejártam, de kb. a tanév 60%-ról hiányoztam. Minden tantárgyból megúsztam vizsga nélkül, csak matekból nem, természetesen az utolsó percben jelentették be, amikor már így is sok tervem volt nyárra. Nem szeretem ezt az iskolát, és jövő évtől át is akarok iratkozni, mert se az osztálytársaimat se a tanáraimat nem szeretem, nem tudják megérteni, hogy nem tudok bejárni mert krónikus beteg vagyok, és folyton úgy kezelnek mint egy darab sz*rt. Főleg, hogy alig tudom tartani a lépést az osztálytársaimmal mert úgy érzem, hogy hiába tanulok otthon nem ugyanaz mintha iskolában tanulnék. Hogyha megismételném ezt az évet akkor úgy érzem, hogy sokkal biztosabban tudnám megalapozni a jövőmet. Persze mindenki azt mondja, hogy rosszul gondolom, és hogy foggal körömmel kéne harcolnom azért hogy átmehessek.

2022. máj. 25. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálnám megcsinálni ezt az évet, hogy ne kelljen ismételni. És a következő tanévet meg már máshol. Ott talán megértőbbek lesznek.
2022. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szívesen vesztenék 1 évet egy ilyen hülyeség miatt. Szerintem próbáld meg a vizsgát, ha sikerül/ha nem utána válts
2022. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy butaság lenne emiatt évet ismételni! Ebből még menj át, aztán válts sulit! Persze, az ember ilyenkor mindig elméleteket gyárt, hogy mennyire hasznosan tölti el majd az időt, de általában nem így szokott történni.
2022. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!