Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gáz 27 évesen újra érettségizni?

Gáz 27 évesen újra érettségizni?

Figyelt kérdés
Informatika meg Matek kéne. Korábban gazdasági suliba jártam és ugye nem kellettek oda az ezeket adó pontok.
2022. jún. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam matekból emelt szinten szóbelizni és volt ott egy 48 éves vizsgázó is. Mindenki azt hitte, hogy tanár. Szerintem sosem gáz érettségizni.
2022. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A végtelenségig tudom tisztelni és becsülni azokat az embereket, akik felnőtt fejjel egy karrierváltás miatt az érettségit is hajlandóak újracsinálni. Azt már sokkal inkább gáznak tartom, amikor valaki 27 éves korától kezdve azon sopánkodik, hogy hogy elrontotta a pályaválasztást, de már késő váltani, ezért még 40 évet lehúz azon a területen, amit utál.
2022. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem fogok hazudni, összességében gáz, még simán lehet hogy be is szólnak miatta…


Nekem 24 évesen csak 8 általánosom van, pontosabban 10. osztályig jártam gimibe.


De majd szeretném elvégezni a középiskolát, felnőttoktatásban, meg leérettségizni… Elvileg 1 vagy 2 év alatt is be lehet fejezni.


Remélem minél hamarabb sikerül és igen, aztán szeretnék menni egyetemre is.


Sokan gáznak fognak gondolni emiatt, de nekem pont nem azokkal az emberekkel kell foglalkoznom…


Az élet nem fenékig tejfel.

2022. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz, #2 válaszával értek egyet.


#3: Szerintem pont nem gáz. Az, hogy neked 24 évesen 8 általánosod van, az azért valamennyire gáz (nyilván nem ismerem a körülményeid, ezért általánosságban írom). Az, hogy nem éred be ennyivel, és szeretnéd elvégezni a középiskolát, az nagyra becsülendő. Alsó hangon nyolc évet kihagyva visszaülni az iskolapadba nagy teljesítmény, mindenképpen megsüvegelendő. A gáz az lenne, ha ehelyett ülnél a kocsmában és nyomnád a szöveget, hogy persze az érettségizetteknek/diplomásoknak milyen könnyű.


Igen, lehet, hogy a frissen végzettek megmosolyogják, hogy van köztük egy "öreg" is. De tudod mit? Ha az "öreg" jobban vizsgázik náluk, akkor arcukra fagy a mosoly - és ez azért elég jó érzés :)

2022. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30 fölött csináltam javító érettségit + egy emelt érettségit. Semmi gáz nincs benne. Gondolom célod van vele, más nem számít
2022. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod hogy gáz ? Szerinted az ottani 18-9 évesek majd írásbeli közben beszólnak neked, hogy "jajj de ház ez a 27 éves" nemár :D


Nyugi semennyire nem gáz :)

2022. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, inkább tiszteletre méltó.
2022. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!