Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így nem fogok tudni javító...

Így nem fogok tudni javító érettségit tenni?

Figyelt kérdés
Nem mentem el biosz emelt szóbelizni, mert azt mondták ha így lenullázom, októberben újra lehet próbálni. De ez kiegészítő vizsga lett volna, és most olvastam oktatas.hu-n, hogy arra nem vonatkozik? ( [link]

2022. jún. 2. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy kiegészítő vizsga?
2022. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok középiskolás, tavaly érettségiztem a többi tárgyból.
2022. jún. 2. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Mehetsz októberben, javító érettségi vizsgának nevezik és 50 ezer forintba fog kerülni.
2022. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem javító, mivel a kiegészítő vizsgának nincs javítója. A pénzt buktad, ősszel újból jelentkezhetsz kiegészítő vizsgára, ugyanannyiért. Az "azt mondták" nem mindig az igazság.
2022. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiegészítő vizsgát nem ismer a jogszabály. Javító, mert neki felróható okból nem fejezte be a vizsgát, és fizetni kell érte.
2022. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kiegészítő vizsgát nem ismer a jogszabály."

Szerintem ha ilyet mondasz, akkor te nem ismered a jogszabályt. Van kiegészítő, a posztoló jelentkezett is rá, és nincs javítója. Kérlek, olvasd el a jogszabályt, mielőtt nyilatkozol róla!

2022. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!