Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE ès/vagy PPKE pszichológia...

SZTE ès/vagy PPKE pszichológia szak levelezőre van itt olyan, aki jelentkezett? Hány ponttal indultok kb? Mi alapjàn döntöttetek az intèzmèny mellett?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem levelezore jelentkeztem hanem nappalira. És az eltet írtam első helyre. Emelt biosz szobelim meg nem volt meg, de az érettségim 79%, az emelt angolom a szóbelivel pedig 92%os lett, a matekom 65 (🥲) magyarom 94, torim pedig 82, ott rezeg a léc ha a szobelivel rontok negyes lesz az egész erettsegim de mar az osszes tételt fujom kívülről:D ha jól számoltam mindennel együtt eddig 453 pontom van, elég keteselyes, szóbelin javítok akkor bent vagyok.


Azert döntöttem így mert nem tudom mit akarok csinalni😂 közgazdász nem akarok lenni, matek nem megy, a torit utalom, kémia fizika sose ment, és így maradt a biosz meg a nyelvek, amik mennek es igy gondoltam jó lesz nekem a pszicho. Majd kiderul

2022. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PPKE levelezőt én is jelöltem, de sajnos nem sikerült a nyelvvizsgám, így csak 418 pontom van, úgyhogy nem fűzök hozzá sok reményt.
2022. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem 440-et sikerült összehoznom, kiderül...

A Pázmányra sztem nekem sem lesz elég 😔

2022. jún. 26. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 463 lett végül, majd kiderul:)

Első voltam

2022. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én jövőre szeretnék jelentkezni, de nem tudom, hogy KRE vagy PPKE legyen e 😅 Esetleg valakinek tapasztalatok ?
2022. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!