2 éves érettségi?

Figyelt kérdés

Tavoktatás érdekelne, ahova nem kell bejárni mivel online zajlik az egész, fel évi vizsgákkal.

A munkám miatt nem tudom megoldani hogy bejárjak, viszont leakarom tenni.

Tudom hogy van esti tagozat ami 2 éves, viszont oda heti két alkalommal be kell menni amit nem tudok megoldani.


Tudtok olyan sulit ahol így lelehetne tenni?


Pécsen esetleg Budapesten?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.



2022. jún. 9. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pl.

[link]

2022. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem az iskolával és azt mondták 4 éves a képzés 😕
2022. jún. 9. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Szinyeit írtam volna. Az, hogy hány éves attól függ, mennyi osztályod van meg. Ha csak 8 általános, akkor 4 éves.
2022. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, egy középiskolában a napi óraszám (alsó hangon) 6 óra. És ez csak a kontakt óra ("amin bent ülsz"), ehhez még hozzájön az otthoni tanulás, házi feladatok megoldása, stb. Ha a négy évet két év alatt szeretnéd elvégezni, akkor ahhoz napi 12 órát kéne a tananyaggal foglalkoznod. Oké, hatékony vagy, kettesre hajtasz, akkor legyen csak 6. Munka mellett lenne napi 6 órád tanulni?
2022. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!