Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pallas70 e-learning tapasztala...

Pallas70 e-learning tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van náluk e-képzésen Fotózas alapja tanfolyam. Van aki elvegezte esetleg? Írtam nekik e-mailt de nem tudtak választ adni arra a kérdésemre, hogy a gyakorlati feladat otthon elvégezhető-e... Egy kicsit elbizonytalanodtam velük kapcsolatban.?

#fotózás #E-képzés
2022. jún. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ha online tanfolyam, akkor nyilván beküldöd a képeket és nem kell személyesen bemutatnod. viszont nem hiszem, hogy amikor épületet, természetet, tájképet kell csinálnod, azt mind elfogadnák úgy, hogy ki se mozdulat, csak otthon fotózol. ilyenekhez azért illik legalább egy környékbeli parkba lemenni.
2022. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen az otthon elvégezhető alatt nem arra gondoltam, hogy ki sem lépek a házból, hanem, hogy nem kell felmennem Budapestre személyesen.
2022. jún. 15. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az e-learningből azt gondolnám, hogy nem. De miért nem őket kérdezed meg róla, hogy mi hogyan működik náluk? Valószínűleg ők pontosabb tájékoztatást tudnak adni a saját tanfolyamukról...
2022. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az, írtam nekik e-mailt a kérdésemmel kapcsolatban, és konkrétan, azt írtak vissza, hogy NEM TUDJAK 😀 mellé csatoltak egy sablon szöveget.. ezért vagyok velük kapcsolatban elég bizonytalan..
2022. jún. 16. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva. Kérdezz vissza, hogy akkor ki tudja? És inkább ne fizess be hozzájuk...
2022. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, egy nagy nulla náluk mindenféle online tanfolyam.Én is meggcsináltam náluk a TB, utána a Bérügyintézést, de a végén a teszt úgy lett összeállítva, hogy a rossz válaszok voltak a jók.
2022. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!