Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valaki aki gyógytornásznak...

Van valaki aki gyógytornásznak tanul? Írnátok privátban?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne milyen tantárgyak vannak, van-e kreditátvitelre lehetőség (bioszról mennék át) és mennyire nehéz

2022. jún. 19. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Minden intézmény honlapján fent van mintatanterv.
2022. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj ha gondolod, de ez egyetem függő is egyébként. Szóval azért azt írd ki szerintem, hogy hova mennél és tényleg akar írni az egyetem tanulmányi osztályának, hogy segítsenek a kreditátvitelben, mit lehet mit nem, milyen órák vannak, stb., biztosan ők is tudnak segíteni ebben. Ha meg már felvettek, akkor a neptunban is látod a mintatantervet, hogy milyen órák lesznek. Egyébként első évben van anatómia-élettan legalábbis nálunk, szerintem ott nem fogadják el a bioszt, bár ki tudja. Nekünk volt mikrobiológia, ott talán esetleg jó lehet még, meg természettudományos alapozó tárgy. Oda ha jól emlékszem egy bizonyos százalék feletti emelt érettségit is elfogadtak és kaptak megajánlott jegyet.
2022. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, én gyógytornász hallgató vagyok. Írj nyugodtan üzenetet.
2022. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,itt is egy gyt hallgató ,írj nyugodtan ☺️
2022. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!