Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pàzmàny Péter Katolikus...

A Pàzmàny Péter Katolikus Egyetemen idèn indul először pszichológia szak levelezőn, van tippetek, hogyan alakulnak majd a ponthatárok ott? Mit gondoltok? Szerintem 440 alatt biztos, hogy nem...

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Errol a pszichologiárol mindig az jut az eszembe hogy általánosba megharaptam valaki kezét erre felkuldtek a iskola pszichologushoz erre persze én voltam a rossz stb de persze az senkit nem érdekelt hogy miért és hogyan.. na errol ennyit..
2022. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alacsonyabb ponthatár várható, mint a Károlis levelezőn (ott és a Pázmányon is), mert ahogy te is írtad, eddig csak a Károlin volt Pesten levelezős pszichológia. Most biztos megoszlik a sok jelentkező a két egyetem között. De én is 440 körülire tippelnék, bár szerintem sokan jelölik majd abban a reményben, hogy oda kevesebb kell mint a Károlira, szóval ki tudja. A Károlin mindig nagyon magas a levelezősre a ponthatár, a Pázmányról viszont nem tudunk semmit, így hogy ez az első év amikor indul a levelezős... Kíváncsi vagyok.

Jelöltél más egyetemet is?

2022. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen jelöltem. Pècs, utolsónak pedig Szegedet! Te?
2022. júl. 4. 06:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Károlit jelöltem elsőnek, aztán Pázmány. Sok sikert! :)
2022. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert Neked is!! Nagyon bizakodó vagyok 😊😊
2022. júl. 4. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt megtudjátok mondani, hogy levelezőn mely napokon vannak órák?
2023. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!