Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, ha utálom a...

Mit csináljak, ha utálom a jelenlegi szakomat, de az álomszakommal is végül ugyanolyan melókban kötnék ki?

Figyelt kérdés
2/3-a megvan a matek BSc-nek, szóval végig kell csinálnom most már, de se a szakomat, se az egyetemet nem szeretem, ahova járok. Fizikára váltanék, de végül azzal is úgyis vmi modellezős/elemzős melót fogok tudni csinálni...

2022. júl. 3. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van elképzelésed arról, hogy mi az, amit szívesen csinálnál?

Szerintem válts. Legalább az az éved jó lesz.

Én is most voltam másodéves matek bsc-n, csak én nagyon szeretem.

Nem csak modellezős/elemzős dolgokat lehet csinálni, gondolom fizikával sem.

2022. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Szívesen kutatnék, ha nem is örökre, de pár évet mindenképp. Fizikusságnak ez a része vonz.

Meg amúgy matekkal mit kezdhetek data science/AI/pénzügy vonalon kívül?

Ami meg a váltást illeti, vissza kellene fizetnem a képzést, mert túl fogok lógni a képzési idő 1,5-szörösén, ha a matek befejezése előtt elkezdem a fizikát... meg így ha befejezem a matekot, legalább egy papírom lesz a sok szenvedésemről, és tudok majd valami nem meki munkával pénzt keresni

2022. júl. 3. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne add fel. Elmehetsz majd a fizika felé is, ha akarsz.
2022. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél meteorológus. Hátha az érdekel.
2022. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Matekkal is lehet kutatni. Meg matek BSc mellett vegyel fel fizikas szabvalokat, es jelentkezz fizikus mesterre.
2022. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!