Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságtudományi szakon...

Gazdaságtudományi szakon tanuló egyetemisták akik már a legelső évben is gyakornoki munkát végeztetek, maradt elég időtök tanulásra?

Figyelt kérdés
Szeptembertől pénzügy és számvitelt fogok Pesten egyetemen tanulni és arra gondoltam, hogy már az első évben elkezdek valahol gyakornokként dolgozni, mivel 5 évig középiskolában közgazdaságot tanultam és utána elvégeztem egy 1 éves pénzügyi-számviteli ügyintéző képzést, így nem nulláról fogom kezdeni ezt a szakot.

2022. júl. 9. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En nem gyakornokoskodtam, nalunk szorgalmi idoszakban rengeteg zh van, kb minden heten es igy nem tudtam volna tanulni rajuk, ha mellette dolgozok. De ha mar tanultad ezeket, akkor neked biztos nem kell majd annyi idot forditani ra, igy szerintem belefer.
2022. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon függ attól hogy hogyan tudod felvenni az oráidat, azért kevesen dolgoznak elsősként,nyilván meg lehet oldani ügyesen, de szerintem 3.évtől bőven ráér.
2022. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!